KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12677038
nr 1267 7038
Peder Knudsen
(1868-1944), Danmark
Oljemålning, Hamn. Signerad, daterad -1930. Olja på duk, 48x59 cm
Peder Knudsen, dansk bildkonstnär född 1868.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 19:12:02
1/8 09:10:06
300 kr
5/8 17:41:23