KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12677038

nr 1267 7038

Peder Knudsen

(1868-1944), Danmark

Oljemålning, Hamn. Signerad, daterad -1930. Olja på duk, 48x59 cm

Peder Knudsen, dansk bildkonstnär född 1868.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 5 augusti 2019
kl 19:12:02

1/8 09:10:06 1      300 kr
5/8 17:41:23 2      Vinnande bud

Peder Knudsen

Läs mer om Peder Knudsen